Gayrimenkul Değerleme

Taksim Kurumsal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.
40000

Gayrimenkul Değerleme

Bir gayrimenkulün, gayrimenkul projesinin veya bir gayrimenkule bağlı hak ve faydaların belli bir tarihteki muhtemel değerinin bağımsız ve tarafsız olarak değer takdirinin belirlenmesidir. Bir gayrimenkulün bağımsız tarafsız ve objektif olarak belirli bir tarihteki kıymet takdirinin tespit edilmesi olarakta tanımlayabiliriz.

Gayrimenkulün değeri piyasa koşulları çerçevesinde artış göstereceği gibi gayrimenkullerde değer kaybıda yaşanabilmektedir. Değerlemede doğru tespit, doğru resmi kurum araştırmaları ve doğru raporlama önem arz etmektedir.

Gayrimenkul değerleme raporu, bir kişi ya da kuruluşun talebiyle herhangi bir taşınmazın değerinin tespiti için değerleme uzmanları tarafından taşınmazın değerini etkileyen tüm faktörlerin analizini ve değerini barındıran rapora verilen isimdir. Taşınmaz değerlemesi bir taşınmazın imar durumu, tapu takyidatları, taşınmazın bulunduğu bölgenin analizi, yeri, konumu, benzer taşınmazlara göre artı ve eksileri gibi pek çok etkeni değerlendirerek, taşınmazın değerinin tespit edilmesi için hazırlanır.

Değerleme Talep Formu

Değerleme yaptırmak istediğiniz gayrimenkule ait bilgileri aşağıdaki formu doldurarak bize iletebilirsiniz. Değerleme uzmanlarımız tarafından en kısa sürede aranacaksınız.Taksim Kurumsal Gayrimenkul Değerleme

Cevizli Mahallesi, Saraylar Caddesi
No:6 DAP Vazo Ofis İş Merk. K:13 No:98-99
Maltepe / İSTANBUL

0216 457 53 85

info@taksimdegerleme.com Harita & Konum Bilgisi
up